O mnie

Jesteś tutaj:

O mnie

W codziennej pracy staram się nieść pomoc pacjentkom w każdej grupie wiekowej, jednak szczególnie skupiam się na problemach dotyczących najmłodszych pacjentek.

Zdaję sobie sprawę z tego, że młoda pacjentka trafiająca do gabinetu ginekologicznego może odczuwać niepokój oraz wstyd – moją rolą jako ginekologa dziecięcego jest zapewnienie możliwie najbardziej komfortowej atmosfery w czasie wizyty. Dokładne omówienie problemu z pacjentką i jej opiekunem oraz udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na pytania są dla mnie kluczem do sukcesu w leczeniu. Wizyta u ginekologa dla młodych osób nie powinna być traumą, lecz pozytywnym doświadczeniem, które skłoni dziewczynki, nastolatki, a w przyszłości dorosłe kobiety do dbania o zdrowie oraz regularnych wizyt u lekarza i badań.
Photos 3
sqr012-col1 2-01
sqr012-col2 2-01
Photos 5
sqr012-col1 2-01
sqr012-col2 2-01

Doświadczenie

Ukończyłam kierunek lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, przez rok studiowałam także medycynę na Heinrich-Heine Universität w Düsseldorfie w ramach programu Erasmus. Po studiach odbyłam staż z ginekologii i położnictwa w HELIOS Klinikum Bad Saarow-Akademisches Lehrkrankenhaus der Charite – Universitätsmedizin Berlin oraz staż podyplomowy w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym w Warszawie.

W 2020 roku obroniłam z wyróżnieniem pracę doktorską uzyskując tytuł doktora nauk medycznych i doktora nauk o zdrowiu.

Pracuję w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego jako asystent naukowo-badawczy – prowadzę kursy specjalizacyjne dla lekarzy w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE). Swoją wiedzę nieustannie poszerzam poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach w Polsce i za granicą. Posiadam certyfikat USG PTGiP do wykonywania badań ultrasonograficznych w ginekologii i położnictwie, a także certyfikat IOTA uprawniający do ultrasonograficznej oceny guzów jajników.

Konsultuję także w języku angielskim.

Photos 6
sqr012-col1 2-01
sqr012-col2 2-01